Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE iPhone 17 Pro Max 512GB Deep Blue
Maloprodajna cijena: 2311.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1849.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,9" |
| Rezolucija | 2868 x 1320 pix |
| Tip ekrana | Super Retina XDR, 120 Hz, 460 PPI, 3000 nits, HDR10, Dolby Vision, HLG, Ceramic Shield 2 |
| SIM slot | Dual SIM (nanoSIM + eSIM) |
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Procesor | Hexa-Core |
| Čipset | Apple A19 Pro |
| Grafika | 6-Core GPU + Neural Accelerator |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširenje interne memorije | ne |
| Zadnja kamera | |
| 48 Mpix Dual Fusion | |
| Prednja kamera | |
| 18 Mpix Center Stage | |
| Senzori | |
| G-senzor | |
| Senzor blizine | |
| Senzor ambijentalnog svetla | |
| Digitalni kompas | |
| Žiroskop | |
| Barometar | |
| Prepoznavanje lica | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 6 |
| GPS | da |
| NFC | da |
| USB | USB-C |
| Ostalo | IP68 stepen zaštite od prašine i vode |
| Tastatura | Touch |
| Snaga punjenja | 25 W bežično, 40 W žično |
| Mreže | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dimenzije | 78 x 13 x 163 mm |
| Težina | 231 g |
| Boja | plava (Deep Blue) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 60.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy A17 8GB/256GB Black SM-A175FZKEEUC
Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Light Pink
Redmi 14C nudi besprijekorno vizualno iskustvo na velikom 6.88" Dot Drop zaslonu uz brzinu osvježavanja do 120 Hz, što omogućuje glatko...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana