Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Veličina ekrana 6.9'', Rezolucija 2.868 x 1.320, Ekran LTPO Super Retina XDR OLED, RAM memorija 12GB, Unutrašnja memorija 256GB, Priključak USB 3.2 Tip C, Baterija 4.820mAh
Maloprodajna cijena: 1973.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1579.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartphone (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM, eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| HSDPA mreža | 900MHz, 2.100MHz, 850MHz, 1.900MHz, 1.700MHz |
| Protokoli | 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.9 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.868 x 1.320 |
| Tip ekrana | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Odnos stranica | 19.5:9 |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield 2 |
| Ostalo | 120Hz, High-brightness 3.000-nits, Anti-Reflective |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Pay |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A19 Pro (3 nm) |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| RAM memorija | 12GB |
| Grafički procesor | Apple GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 256GB |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP + 48MP + 48MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60/120fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | 10-bit HDR, ProRes |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 18MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@24/25/30/60fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 3.2 Tip C |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, GALILEO, GPS (L1+L5) |
| Senzori | Face ID, Accelerometer, Žiroskop, Senzor blizine, Barometar |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet | 4.820mAh |
| Ostalo | Bežično punjenje 25W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 163.4mm x 78mm x 8.8mm |
| Masa | 233g |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Silver |
| Pakovanje | USB-C kabl |
Plaćanje na rate
Rata već od: 51.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
50MP pro-grade glavna kamera Leading Snapdragon® 8 Gen 1 120Hz AMOLED ekran Podržava brzo punjenje do 67W + wireless brzo punjenje do 50W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana