Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Smartphone (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: eSIM,Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža - GSM mreža: Da HSDPA mreža: Da Protokoli: 2G,3G,4G,5G,EVDO,HSPA,LTE Ekran - Veličina ekrana: 6.3 inča Rezolucija ekrana: 2.622 x 1.206 Tip ekrana: OLED Tip panela: LTPO Super Retina XDR Odnos stranica: 19.5:9 Gustina piksela: 460ppi Zaštita: Ceramic Shield Ostalo: 1.000 nits (typical),1.600 nits (HBM),120Hz,Dolby Vision,HDR10,High-brightness 3.000-nits Softver - Operativni sistem: iOS 26 Čipset - Procesor: Apple A19 Pro (3 nm) Broj jezgara: 6 (2 + 4) Radni takt procesora: 4.26GHz RAM memorija: 12GB Grafički procesor: Apple 6-core GPU Memorija - Unutrašnja memorija: 512GB Kamera - Rezolucija zadnje kamere: 48MP + 48MP + 48MP Video rezolucija zadnje kamere: 4K@24/25/30/60/120fps Ostale osobine zadnje kamere: 3D (spatial) video/audio,Dual LED blic,HDR,ProRes Prednja kamera - Rezolucija prednje kamere: 18MP Video rezolucija prednje kamere: 4K@24/25/30/60fps Povezivost - Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 Bluetooth verzija: 6.0 NFC (Near Field Communication): Da Priključci: DisplayPort,USB 3.2 Tip C Ostale osobine: Tri-band,Wi-Fi hotspot Audio - Zvučnici: Da Ostale karakteristike - GPS navigacija: BDS,GALILEO,GLONASS,GPS (L1+L5),NavIC,QZSS Senzori: Akcelerometar,Barometar,Face ID,Kompas,Proximity senzor,Žiroskop Podržane tehnologije: Emergency SOS, Messages and Find My via satellite Baterija - Tip: Punjiva litijum-polimerska baterija Kapacitet: 3.998mAh Fizičke karakteristike - Dimenzije: 150mm x 71.9mm x 8.8mm Masa: 206g Boja: Narandžasta Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 2100.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1680.21 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartphone (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM, eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | Da |
| HSDPA mreža | Da |
| Protokoli | 3G, 2G, 4G, LTE, HSPA, EVDO, 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.3 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.622 x 1.206 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | LTPO Super Retina XDR |
| Odnos stranica | 19.5:9 |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield |
| Ostalo | HDR10, Dolby Vision, 120Hz, 1.000 nits (typical), High-brightness 3.000-nits, 1.600 nits (HBM) |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A19 Pro (3 nm) |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| Radni takt procesora | 4.26GHz |
| RAM memorija | 12GB |
| Grafički procesor | Apple 6-core GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 512GB |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP + 48MP + 48MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60/120fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | HDR, 3D (spatial) video/audio, ProRes, Dual LED blic |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 18MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@24/25/30/60fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 3.2 Tip C, DisplayPort |
| Ostale osobine | Wi-Fi hotspot, Tri-band |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC, GPS (L1+L5) |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Proximity senzor, Face ID, Žiroskop, Barometar |
| Podržane tehnologije | Emergency SOS, Messages and Find My via satellite |
| Baterija | |
| Tip | Punjiva litijum-polimerska baterija |
| Kapacitet | 3.998mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 150mm x 71.9mm x 8.8mm |
| Masa | 206g |
| Boja | Narandžasta |
| Opis boje | Cosmic Orange |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 54.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy A07 6GB/128GB Light Violet SM-A075FLVHSEE
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana