Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1498.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 260.00EUR
1199.00
EUR
1459.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM, eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| HSDPA mreža | 900MHz, 2.100MHz, 850MHz, 1.900MHz, 1.700MHz |
| Protokoli | LTE, HSPA, EVDO, CDMA, 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.7 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.796 x 1.290 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | Super Retina XDR |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield |
| Ostalo | True Tone tehnologija, Haptic Touch, HDR10, Dolby Vision, Wide color display P3, 2.000 nits (HBM), 1.000 nits (typical) |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 18 |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A18 (3 nm) |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| RAM memorija | 8GB |
| Grafički procesor | Apple 5-core GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 512GB |
| Proširivost memorije | Ne |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP + 12MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | HDR Dolby Vision (60fps), 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | Stereo snimanje zvuka, Action mode, Camera Control |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 12MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@25fps/30fps/60fps, 1080p@25/30/60/120fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 2.0 |
| Ostale osobine | DisplayPort izlaz preko USB-C |
| Audio | |
| Zvučnici | Stereo, Ugrađeni |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, GPS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Face ID, Žiroskop, Senzor blizine, Barometar |
| Dodatne funkcije | Apple pay, Apple Intelligence |
| Podržane tehnologije | Ultra Wideband 2 (UWB) |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet | 4.674mAh |
| Ostalo | Brzo punjenje baterije, Bežično punjenje 25W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 160.9mm x 77.8mm x 7.80mm |
| Masa | 199g |
| Opis boje | Ultramarine |
| Pakovanje | USB-C 2.0 kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 39.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 12GB/512GB White SM-S948BZWGEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana